HOTSTOP Franchise Modeli


Franchise Fırsatları: İstanbul Beylikdüzü, Marmaris, Sivas

Türkiye’nin ilk mobil kafe zinciri olarak hayata geçen HOT STOP, gerek kiosklar gerekse konsept kafeleriyle başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere Türkiye’de bir çok noktada müşterileriyle buluşuyor.

HOT STOP için özel harmanlanan kahve çekirdekleriyle hazırlanan espresso bazlı içecekleri; müdavimlerin favorisi, her zaman taze demlenmiş, nefis çayları; kaliteli, sağlıklı malzemelerle hazırlanmış, kahve ve çayı lezzet olarak tamamlayan tatlı ve sandviç çeşitleriyle HOT STOP’lar her geçen gün çok daha fazla yaşamın bir parçası oluyor.

HOT STOP aynı zamanda kendi işini kurmak isteyen, yiyecek-içecek sektörünü seven girişimcilere da yatırım fırsatı sunuyor: Türkiye’de tanınan bir markanın yanı sıra profesyonel tedarik desteği ve pazarlama uzmanlığını yanına alan girişimçiler, kendi kafelerini kuruyor ve işletiyorlar.

HOT STOP franchising modeli, girişimcilerin işe başlamasını kolaylaştıran esnek yapısıyla kısa dönemli gelir maksimizasyonunu değil, uzun dönemli, kalıcı iş birliğini hedefliyor. İş ortağı bayinin sadece satış ve müşteri memnuniyetine yoğunlaşmasını sağlamak için tedarik, kalite kontrol, marka ve nokta pazarlama iletişimi süreçlerinin hepsini tek bir noktadan yönetiliyor.